Zpět

MR.MATTES - HOT WATER APPLICATION 500 g

Mr. Mattes je velmi účinný prostředek na čištění jak silně zanesených sifonů, tak i na preventivní čištění. Je vhodný na sifony umyvadel, dřezů, van, sprchových koutů, pisoárů, bidetů, toalet, domovních kanálů a různých potrubí. Dokonale odstraní vlasy, chlupy, zvířecí srst, nehty, zbytky potravin, tuky, toaletní papír, vatu, ale také nepříjemné pachy. Obsažené mikroperličky velmi rychle rozpustí a efektivně odstraní usazeniny.
Doporučení: Nepoužívejte na hliníková potrubí. Chcete-li dosáhnout co nejvyššího účinku, nalijte do sifonu nejdříve konvici vroucí vody a pak postupujte dle níže uvedeného návodu. Používejte vždy pouze vroucí vodu, aby bylo dosaženo co nejvyššího účinku. Pro dokonalé vyčištění usazenin a bakterií a pro preventivní čištění doporučujeme používat minimálně jednou měsíčně. V případě, že po první aplikaci nedosáhnete 100% výsledku, doporučujeme celý postup zopakovat. 
Návod k použití: 1.) Nasypte Mr. Mattes přímo do sifonu – 30 g (2 vnitřní uzávěry) pro preventivní čištění a 60 g pro akutní čištění. 2.) Dejte vařit 1 litr vody – Mr. Mattes mezitím začne částečně proces čištění. 3.) V několika intervalech lijte vroucí vodu do sifonu, tím započne intenzivní proces čištění. 4.) Po každém použití obal pečlivě uzavřete a následně překontrolujte, zda je bezpečnostní uzávěr řádně utažen!!!

Galerie
Kód 39036-
Cena 0 $$
Varianta neexistuje
Metráž musí být menší nebo rovna
Typ - název čistící prostředky - WC hygiena
Měrná jednotka (1ks) gr
Obsah měrné jednotky (1ks) 500
EAN Kód 8590338912660
Rychlý kontakt

Kontakty na naše pobočky >>

  • (+420) 558 435 991
  • Napište nám