Zpět

O nás

Společnost MATTES Corp. s.r.o. (dříve MATTES Trading s.r.o.) byla založena v roce 1991 jako společnost pro prodej drogistického zboží na českém trhu. Postupně si vybudovala významné postavení také v distribuci obalových produktů. V krátké době vytvořila dobře fungující distribuční síť a postupem času se stala významným hráčem nejen na českém trhu, ale i na trhu slovenském, polském, maďarském a rumunském.

Do skupiny MATTES Group patří firma MATTES Corp. a jednotlivé národní distribuční firmy: Mattes Slovakia, Mattes Poland, Mattes Hungária a Mattes Romania. Od roku 2007 se rozrostla o novou společnost PepCom, která vlastní značku Pepino. Celá skupina je ryze českou společností. Centrála se nachází ve Frýdku-Místku.

Distribuci zboží zajišťuje tým regionálních manažerů ve spolupráci s oddělením péče o zákazníky a logistiky, kteří společně zajišťují servis pro své zákazníky.

Společnost je také významným dodavatelem širokého sortimentu privátních značek a mezi portfolio zákazníků, kterým dodává výrobky pod vlastní privátní značkou, patří např.: MAKRO, Kaufland, COOP, Billa, Auchan, Profi, CORA, Colporter, Interchem, Polomarket, Delko a ROSA. 

 

Rychlý kontakt

Kontakty na naše pobočky >>

  • (+420) 558 435 991
  • Napište nám