Zpět

PEPINO TEST PRO DETEKCI MENOPAUZY DIPSTRIP 2KS

PEPINO test pro detekci menopauzy. 2 testy v balení.

Test Dipstrip je test pro detekci menopauzy. To, zda jste v období menopauzy, můžete zjistit sama, jednoduše a rychle pomocí tohoto testu. Poté můžete zvolit vhodnou léčbu nebo upravit vaši životosprávu tak, aby jste se opět cítila zdravě.

Příznaky menopauzy jsou dány klesající hladinou estrogenů a současně zvýšenou stimulací hypofýzy k tvorbě FSH. Menopauza test detekuje FSH a zjistí, zda ho vaše tělo produkuje nadměrné množství jako důsledek nízké hladiny estrogenu, která je signálem nastupující menopauzy. Menopauza test používá kombinaci protilátek k selektivní detekci zvýšené hladiny FSH. Jedno balení testu na detekci menopauzy Dipstrip obsahuje dvě testovací tyčinky pro zjištění folikuly stimulujícího hormonu (FSH) v moči. Žena musí vykonat dva testy s odstupem jednoho týdne. V případě, že jsou oba testy pozitivní, menopauza může být aktuální.

Jak používat:

Pro získání přesných výsledků budete muset provést oba testy obsažené v balení. První test lze provést kterýkoli den. Druhý test musí být proveden přesně týden po prvním testu.
Odeberte vzorek moči do čisté plastové nádoby přibližně ve stejnou dobu v každém z obou dnů.
Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje omezit příjem tekutin 2-3 hodiny před testováním. Nedoporučuje se první ranní moč.
Fóliový obal odtrhněte bezprostředně před provedením testu. Uchopte proužek za modře označenou část a vyjměte z obalu. Každé balení obsahuje malý sáček sušiva určený k vyhození.
Ponořte proužek do moči po čárku vyznačenou šipkou na 5-10 vteřin. Vložte proužek pouze po značku šipek.
Umístěte proužek vodorovně na čistý rovný povrch s páskou směrem nahoru.
Téměř okamžitě uvidíte růžovou barvu přetékající přes membránu.
Výsledek odečtěte po 10 minutách. Výsledky nevyhodnocujte po 15 minutách.

Výsledky:

Pozitivní test - čárka v testovací oblasti je tmavší než (nebo stejně zbarvená jako) čárka v kontrolní oblasti. To signalizuje zvýšení hormonu FSH.
Negativní test - čárka v testovací oblasti je značně světlejší než čárka v kontrolní oblasti nebo se objeví pouze kontrolní čárka. To signalizuje, že hladina FSH je normální.

 

Kód 26313
Cena 0 $$
Varianta neexistuje
Metráž musí být menší nebo rovna
Trvanlivost 730
Šířka (mm) 65
Hloubka (mm) 4
Výška (mm) 145
Typ - název Pepino - testy
Váha brutto (gr) 19
Měrná jednotka (1ks) ks
Obsah měrné jednotky (1ks) 2
EAN Kód 8592442900243
Rychlý kontakt

Kontakty na naše pobočky >>

  • (+420) 558 435 991
  • Napište nám
Copyright © MATTES TRADING s.r.o., EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system UPgates
Mapa stránek | Obchodní podmínky