Zpět

PEPINO TĚHOTENSKÝ TEST MIDSTREAM

V ranném stádiu těhotenství produkuje oplodněné vajíčko specifický hormon HCG (Human Chorionic Gonadrotropin), který se objevuje v moči. Těhotenský test zjišťuje přítomnost tohoto hormonu nejnovější technologií: Přítomnost HCG je zjišťována prostřednictvím specifických protilátek vázaných na částice koloidního zlata. Citlivost tohoto testu je vysoká, to znamená, že komfortní těhotenský test Pepino Midstream může zjistit těhotenství ve velmi ranném stádiu - 2 dny od početí, zhruba 7 dnů před očekávanou menstruací.

SPOLEHLIVOST: Provede-li se midstream test podle návodu, je jeho přesnost velmi vysoká, podobná jako u těhotenských testů ze vzorků moče, prováděných v odborné laboratoři. Při laboratorních zkouškách prováděných na vzorcích moče těhotných žen byla zjištěna přesnost více než 99%. Většina léků nemá na test vliv. Avšak stejně jako u všech těhotenských testů mohou falešný pozitivní výsledek způsobit injekce Chorigonu aplikované při určité léčbě plodnosti.

 

Komfrtní těhotenský test Pepino Midtream se vkládá do proudu moči, nepotřebujete tedy k jeho velmi snadnému použití žádných dalších pomůcek.

Balení obsahuje 1 kus komfortního těhotenského testu.

 

Kód 26302
Cena 0 $$
Varianta neexistuje
Metráž musí být menší nebo rovna
Trvanlivost 730
Šířka (mm) 215
Hloubka (mm) 60
Výška (mm) 22
Počet kusů v kartonu 12
Typ - název Pepino - testy
Váha brutto (gr) 34
Měrná jednotka (1ks) ks
Obsah měrné jednotky (1ks) 1
EAN Kód 8592442900083
Počet kusů na paletě 2520
Rychlý kontakt

Kontakty na naše pobočky >>

  • (+420) 558 435 991
  • Napište nám
Copyright © MATTES TRADING s.r.o., EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system UPgates
Mapa stránek | Obchodní podmínky