Zpět

PEPINO TĚHOTENSKÝ TEST KAZETOVÝ 1ks

TEST PRO VČASNÉ ZJIŠTĚNÍ TĚHOTENSTVÍ. V raném stádiu těhotenství vylučuje oplodněné vajíčko specifický hormon HCG (Human Chorionic Gonadotropin), který se objevuje v moči těhotných žen a jeho hladina se s postupujícím těhotenstvím zvyšuje.
Test typu AFTER 10 TM Cassette využívá nejnovější technologii zjišťování tohoto hormonu: HCG se zjišťuje specifickými protilátkami vázanými na koloidní zlaté částice. Citlivost této metody je velmi vysoká, což znamená, že test AFTER 10 TM - typ kazeta může zjistit těhotenství již ve velmi brzkém stádiu - 10 dnů od početí, přibližně 2 - 3 dny před očekávanou menstruací.
SPOLEHLIVOST - pokud je test prováděn podle návodu k použití, je přesnost vysoká, obdobně jako u těhotenských testů ze vzorku moči prováděných v odborné laboratoři. Při testování běžných těhotenských vzorků moči v laboratoři byla zjištěna více než 99% přesnost. Většina léků, např. antibiotika, analgetika, antipyretika, icaklomin nebo antikoncepční pilulky, nemá na výsledek testu vliv.
OBSAH BALENÍ - 1 testovací zařízení v hermeticky uzavřeném foliovém sáčku, který obsahuje jednorázový vysoušecí prostředek, kapátko a kazetu.

Kód 26318
Cena 0 $$
Varianta neexistuje
Metráž musí být menší nebo rovna
Trvanlivost 1095
Šířka (mm) 71
Hloubka (mm) 71
Výška (mm) 152
Počet kusů v kartonu 6
Typ - název Pepino - ostatní
Váha brutto (gr) 320
Měrná jednotka (1ks) ml
Obsah měrné jednotky (1ks) 250
EAN Kód 8592442900311
Počet kusů na paletě 900
Rychlý kontakt

Kontakty na naše pobočky >>

  • (+420) 558 435 991
  • Napište nám
Copyright © MATTES TRADING s.r.o., EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system UPgates
Mapa stránek | Obchodní podmínky