Zpět

PEPINO TĚHOTENSKÝ TEST DIPSTRIP

JAK PEPINO DIPSTRIP FUNGUJE? Jakmile se oplodněné vajíčko zahnízdí v děloze, začnou buňky, kkteré tvoří budoucí základ placenty, vylučovat do krve a moče hormon hCG (Human Chorionic Gonadotropin). Těhotensmý test zjišťuje přítomnost hCG hormonu nejnovější technologií - prostřednictvím specifických protilátek vázaných na částice koloidního zlata. Spolehlivost této metody je > 99%. Proužkový těhotenský test Pepino dipstrip může zjistit těhotenství již ve vemi raném stádiu, cca dva dny od zahnízdění vajíčka v děloze.

SPOLEHLIVOST: Provede-li se dipstrip test podle návodu, je jeho přesnost velmi vysoká, podobná jako u těhotenských testů ze vzorků moče prováděných v odborné laboratoři. Při laboratorních zkouškách prováděných na vzorcích moče těhotných žen byla zjištěna přesnost > 99%. Většina léků nemá na test vliv, avšak stejně jako u všech těhotenských testů mohou falešný pozitivní výsledek způsobit injekce Chorigonu aplikované při určité léčbě neplodnosnti a léky obsahující hormon hCG.

SNADNO A RYCHLE: Jednou z hlavních výhod těhotenského testu Pepino dipstrip je jeho snadné použití V JEDNOM KROKU. Stačí ponořit část testovacího proužku do vzorku moče. Výsledek se objeví během několika minut.

Kód 26301
Cena 0 $$
Varianta neexistuje
Metráž musí být menší nebo rovna
Trvanlivost 730
Šířka (mm) 65
Hloubka (mm) 2
Výška (mm) 145
Počet kusů v mezibalení 6
Počet kusů v kartonu 12
Typ - název Pepino - ostatní
Váha brutto (gr) 12
Měrná jednotka (1ks) ks
Obsah měrné jednotky (1ks) 1
EAN Kód 8592442900090
Počet kusů na paletě 15600
Rychlý kontakt

Kontakty na naše pobočky >>

  • (+420) 558 435 991
  • Napište nám
Copyright © MATTES TRADING s.r.o., EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system UPgates
Mapa stránek | Obchodní podmínky